UNIWERSYTET PIĘKNEGO ŻYCIA ZAPRASZA NA webinar

3 super skuteczne techniki nauki języków obcych

27.05.2021, czwartek
godzina 20:00

Zarezerwuj miejsce

.

Czego się nauczysz?

icon6

poznasz 3 superskuteczne techniki nauki języków

icon6

zrozumiesz jak każda z technik współgra z pracą Twojego mózgu

icon6

zdasz sobie sprawę z detali, które odróżniają skuteczną naukę od odfajkowywania zadań bez dużym rezultatów

Bonus dla Ciebie!

Zapisując się na webinar otrzymasz dostęp do bezpłatnej lekcji z kursu „Poznaj swój mózg i ucz się języków szybciej” o tym jak karmić swój mózg wiedzą! 🙂 

O prowadzącej

Weronika Wojciechowska

Jestem zakochaną w mózgu i jego potencjale poliglotką, trenerką kompetencji miękkich i treningu pozytywnej neuroplastyczności mózgu oraz coachem. Tak, niektórzy może wolą nerki, ja jednak jestem zdania, że nasz to mózg jest absolutnie wyjątkowy i przekazując wiedzę na temat jego działania pomagam uczyć się języków łatwiej, szybciej i przyjemniej.

Mózg od lat udowadnia mi, że warto znać i rozumieć procesy, które w nim zachodzą. Wtedy nasze działania mają sens i wszystko co robimy jest jak dokładanie cegiełek budujących naszą płynność językową. 

Kiedy masz samochód, to dbasz o niego, tankujesz go, robisz przeglądy i rozumiesz jak go uruchomić, aby dojechać do celu. 

Czas dowiedzieć się tego samego o Twoim mózgu 🙂

Zarezerwuj miejsce

.

Na tej stronie serwujemy ciasteczka! Pliki cookies są wykorzystywane do prawidłowego działania strony, analizy ruchu, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych.